Еліна Світоліна вперше в житті вийшла до фіналу турніру серії WTA. Еліна у півфіналі змагань у США перемогла шведську опонентку Йохану Ларсон. Найкраща тенісистка України 4 рази забрала подачі суперниці. Читайте також: Світоліна майстерно обіграла третю росіянку поспіль І вже за 1 годину і 17 хвилин оформила путівку до фіналу: 6:4 і 6:2. Світоліна вже грала у вирішальних поєдинках серії WTA, але в менш престижній категорії. +Відео
2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий