У Кіровському районі Донецька стався вибух біля будівлі так званого "військового комісаріату". Про це повідомляє сайт сепаратистів "ДАН". "У військкоматі по вулиці Купріна біля вікна першого поверху спрацював невстановлений вибуховий пристрій, за попередніми даними, з механізмом уповільненої дії", – сказано у повідомленні. Жертв і постраждалих немає. У будівлі пошкоджено шибки і віконні рами, передають сепаратисти.2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий