четверг, 25 января 2018 г.

: Саакашвілі розповів, чому під час обшуків поліз на дах

Источник Саакашвілі розповів, чому під час обшуків поліз на дах Дата (25.01.2018 10:38:53 +00:00)

Екс-голова Одеської області Міхеїл Саакашвілі пояснив, чому поліз на дах багатоповерхівки, коли працівники СБУ хотіли його заарештувати. Про це він розповів в інтерв`ю DW . На запитання журналіста Тіма Себастіана, чому Саакашвілі спочатку обіцяє об`єднати всі опозиційні сили проти президента, а потім погрожує кинутися з даху багатоповерхівки, той відповів, що це не зовсім правда. "Я говорив їм: якщо вони підійдуть і спробують вдягти на мене наручники, ми всі впадемо", − роз'яснює Саакашвілі. Також він додав, що виліз на дах, бо хотів зателефонувати. Я піднявся на дах, тому що мій телефон глушили, я повинен був подзвонити людям. Це був абсолютно прагматичний крок. Повідомлення можна було відправити лише на краю даху. Так в наші дні працює мобільний зв'язок, − розповів він. Журналіст додав, що багато людей підозрюють, що Міхеіл Саакашвілі втратив зв'язок із реальністю. Проте, той відповів коротко: "Ні, це не про мене".
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий