Молода дівчина випала з вікна восьмиповерхового будинку в Одесі при спробі зробити селфі на підвіконні. 23-річна дівчина випала з вікна на восьмому поверсі. Отриманні травми були несумісні з життям. На момент прибуття швидкої жінка була ще жива, проте медики не змогли її врятувати і вона померла. Про це повідомляє УНІАН з посилання на Нацполіцію. За попередніми даними, "унікальну фотографію" дівчині порадили зробити її знайомі, в яких загибла перебувала вдома. За цим фактом вже відкрито кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. Виявилося, що дівчина – проживала в Харківській області, а в Одесі перебувала тимчасово. Наразі триває розслідування.2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий