У Слов'янську, що на Донеччині, до Дня Соборності влаштували смолоскипну ходу, яке організували місцеві патріотичні громадські організації. Про це пише видання "Українська правда". За словами організатора заходу, голови громадської організації "Слов'янська січ" Василь Хоменко, це перше в історії смолоскипна хода в цьому місті. Участь в ньому також взяли активісти з інших міст Донеччини. Під час ходи активісти вигукували гасла "Україна понад усе!", "Слава нації, смерть ворогам!" Схід і Захід разом", "Слов'янськ – це Україна! Маріуполь – це Україна! Донецьк – це Україна! Крим це Україна", "Слава воїнам АТО", "Бандера, Шухевич – герої України! ".2 3
Комментариев нет:
Отправить комментарий