понедельник, 23 января 2017 г.

: Слава нації, смерть ворогам! – на Донбасі влаштували смолоскипну ходу

Источник Слава нації, смерть ворогам! – на Донбасі влаштували смолоскипну ходу Дата (1/23/2017 8:07:39 AM +00:00)

У Слов'янську, що на Донеччині, до Дня Соборності влаштували смолоскипну ходу, яке організували місцеві патріотичні громадські організації. Про це пише видання "Українська правда". За словами організатора заходу, голови громадської організації "Слов'янська січ" Василь Хоменко, це перше в історії смолоскипна хода в цьому місті. Участь в ньому також взяли активісти з інших міст Донеччини. Під час ходи активісти вигукували гасла "Україна понад усе!", "Слава нації, смерть ворогам!" Схід і Захід разом", "Слов'янськ – це Україна! Маріуполь – це Україна! Донецьк – це Україна! Крим це Україна", "Слава воїнам АТО", "Бандера, Шухевич – герої України! ".
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий