четверг, 21 апреля 2016 г.

: У "Самопомочі" заговорили про деспотичну узурпацію влади в Україні

Источник У "Самопомочі" заговорили про деспотичну узурпацію влади в Україні Дата (4/21/2016 12:33:49 PM +00:00)

В Україні є всі ознаки деспотичної узурпації влади. Про це заявив лідер фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк у інтерв'ю FaceNews. Це, наприклад, руйнація прокуратури як силового демократичного органу в цивілізованій державі, адже злочинці завжди мають бути покарані. У нас прокуратура залишається органом переслідування тих, хто інакше думає. Вона сьогодні куплена тими, хто краде, – сказав нардеп. Вні нагадав, що в Україні після Майдану прийняли дуже якісний європейський закон про прокуратуру. Але він був деспотично змінений підзаконними актами, які не відповідають духу і філософії цього закону. І це основне, проти чого сьогодні треба виступати, – додав Березюк.
2 3

Комментариев нет:

Отправить комментарий